Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych w Indonezji

Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych w Indonezji

W dniach od 31 października do 9 listopada 2016 roku, przedstawiciele Centrum Współpracy Międzynarodowej PW reprezentowali Politechnikę Warszawską na Europejskich Targach Szkolnictwa Wyższego (European Higher Education Fair - EHEF) w Indonezji.

Była to już siódma edycja targów, które cieszą się rosnącą popularnością - w roku poprzednim odwiedziło je 13 000 osób. W wydarzeniu uczestniczą regularnie delegacje polskich uczelni technicznych, ekonomicznych, przyrodniczych, medycznych, społecznych i humanistycznych. Dla Politechniki Warszawskiej targi EHEF są okazją do promocji Uczelni oraz oferty studiów anglojęzycznych.

Delegacja CWM odwiedziła targi EHEF w następujących miastach:

• Yogyakarta - w dniu 2 listopada
  • Dżakarta - w dniach 5 i 6 listopada
  • Surabaya - w dniu 8 listopada

Pracownicy CWM: Małgorzata Musińska oraz Dominika Frąk-Dudzińska na stoisku PW

Stoisko PW cieszyło się dużym zainteresowaniem we wszystkich trzech miastach. Kandydaci zainteresowani byli głównie studiami II stopnia oraz takimi kierunkami kształcenia, jak: Computer Science, Aerospace Engineering, Environmental Engineering, Civil Engineering, Power Engineering i Applied Biotechnology.

Pobyt w Indonezji stał się również okazją do spotkania z Panią Mar’atus, reprezentującą International Office w Institut Teknologi Sepuluh Nopember, który jest uczelnią partnerską PW w zakresie wymiany studentów.

Źródło: CWM PW

Na szczęście słońce rozlewając światło nie pyta ludzi,
czy sobie go życzą, bo rozdzieliliby się na stronnictwa,
a niektóre z nich żądałyby,