Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Politechnika Warszawska rozmawia ze spółką GAZ-SYSTEM

Politechnika Warszawska rozmawia ze spółką GAZ-SYSTEM

18 maja 2017 roku przedstawiciele spółki GAZ-SYSTEM spotkali się z władzami Politechniki Warszawskiej, aby omówić możliwości współpracy w obszarze wymiany wzajemnych doświadczeń m.in. w zakresie programów dla studentów i doktorantów.

Spotkanie otworzył dr hab. inż. Janusz Walo, prof. PW, Prorektor ds. Studenckich Politechniki Warszawskiej. Podczas rozmów przedstawiciele poszczególnych wydziałów naszej Uczelni wskazywali na te obszary, które według nich wymagają wzmocnienia ze strony współpracy z biznesem. Wśród omawianych zagadnień znalazły się m.in. aktywne wsparcie kół naukowych, programy dla doktorantów, innowacje czy transfer technologii.

W spotkaniu z PW uczestniczyli przedstawiciele Pionu Zarządzania Kapitałem Ludzkim, Biura Komunikacji Korporacyjnej i Pionu Rozwoju/fot. Biuletyn PW

Spółka GAZ-SYSTEM, reprezentowana na spotkaniu przez przedstawicieli Pionu Zarządzania Kapitałem Ludzkim, Biura Komunikacji Korporacyjnej i Pionu Rozwoju, poprzez współpracę z uczelniami technicznymi, tworzy szanse indywidualnego rozwoju studentów i doktorantów.

Zdjęcia: Biuletyn PW

Bo nie jest światło, by pod korcem stało.

Cyprian Kamil Norwid, Promethidion

Sekcja Komunikacji Społecznej