Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Pracownik WZ PW w zarządzie Oddziału Mazowieckiego PTI

Pracownik WZ PW w zarządzie Oddziału Mazowieckiego PTI

Dr inż. Kamil Sitarski z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej został jednym z członków zespołu kierowniczego Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Na walnym zgromadzeniu w dniu 16 maja br. przedstawiciele Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego Informatycznego wyłonili nowy zarząd. Jednym z członków zespołu kierowniczego został pracownik Wydziału Zarządzania PW, dr inż. Kamil Sitarski, tym samym zacieśniając przyjacielskie relacje pomiędzy Uczelnią a PTI i kładąc podwaliny pod przyszłe inicjatywy.

Nowy zarząd Oddziału Mazowieckiego PTI/fot. WZ PW

Polskie Towarzystwo Informatyczne zrzesza wielu absolwentów i pracowników Politechniki Warszawskiej. Kilka edycji „Klubu Informatyka” - cyklicznego wydarzenia popularyzującego zagadnienia związane z informatyką - miało miejsce w Uczelni, m.in. na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych oraz w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (we współpracy z Wydziałem Zarządzania).

Źródło: WZ PW

Cechą życia jest pęd ku przyszłości.

Antoni Kępiński

adres e-mail: bpw@rekt.pw.edu.pl