Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Promocja Politechniki Warszawskiej w Indonezji

Promocja Politechniki Warszawskiej w Indonezji

W dniach 21-31 marca 2017 r. delegacja Centrum Współpracy Międzynarodowej PW udała się do Indonezji, żeby promować ofertę studiów anglojęzycznych w szkołach średnich i szkołach wyższych.

Podczas pobytu w Indonezji przedstawicielki Centrum Współpracy Międzynarodowej PW, Dominika Frąk-Dudzińska i Małgorzata Musińska, złożyły wizyty w pięciu szkołach średnich, które prowadzą kształcenie według różnych programów nauczania: narodowego, międzynarodowego i amerykańskiego. W szkołach średnich spotykały się głównie z doradcami szkolnymi, którzy pełnią bardzo istotną rolę w procesie decyzyjnym dotyczącym wyboru studiów. Rozmawiały też z uczniami.

Delegacja PW w Indonezji/fot. CWM PW

Przedstawicielki CWM PW odwiedziły też dwie politechniki, które w tamtejszym systemie edukacyjnym są szkołami pomaturalnymi o charakterze zawodowym oraz dwie uczelnie – University of Indonesia (jedną z najbardziej prestiżowych indonezyjskich uczelni) oraz partnera Politechniki Warszawskiej - Institut Teknologi Sepuluh Nopember (ITS).

Wizyta na uczelni partnerskiej PW - w Institut Teknologi Sepuluh Nopember (ITS)/fot. CWM PW

Podczas wszystkich spotkań, które odbyły się w miastach Dżakarta i Surabaya, polskiej delegacji towarzyszyły przedstawicielki agencji Representative Indonesia, Nadya Tehupuring i Evangeline Polii, reprezentującej Politechnikę Warszawską w Indonezji i wspierającej działania promocyjne Uczelni.

CWM PW zamierza kontynuować działania promocyjno-rekrutacyjne w Indonezji podczas kolejnych wyjazdów, związanych z udziałem w Polish Higher Education Fair, które odbędą się we wrześniu w Dżakarcie oraz na międzynarodowych targach edukacyjnych EHEF 2017 (European Higher Education Fair) w listopadzie b.r.

Źródło: CWM PW

CYTAT TYGODNIA

"

 

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

 

 

Witold Gombrowicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW