Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Total Polska współpracuje z PW

Total Polska współpracuje z PW

Politechnika Warszawska podpisała umowę o współpracy z firmą Total Polska Sp. z o.o., będącą częścią jednego z czołowych koncernów w przemyśle naftowo-gazowym. 

Sygnatariuszami porozumienia byli: prof. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej oraz Thibaud Leschallier de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

Współpraca pomiędzy Total Polska a Politechniką Warszawską obejmie tworzenie treści edukacyjnych, w szczególności przedstawianie przez pracowników Total Education wykładów, prezentacji i analiz przypadków dla studentów naszej Uczelni. Ponadto Total Polska i podmioty stowarzyszone będą uczestniczyć w targach pracy i wszelkiego rodzaju forach profesjonalnych, organizowanych przez PW.

Umowa o współpracy przewiduje również dyskusje i wkład dotyczące treści wykładów i kursów akademickich, a także programów szkoleń tworzonych przez PW w celu ich przystosowania w jak najszerszym zakresie do potrzeb takich firm jak Total Polska i sektora jej działalności.

Podpisana umowa oznacza także dodatkowe korzyści dla studentów w postaci identyfikacji obiecujących żaków PW dla celów rekrutacji oraz praktyk w firmie Total Polska, oferty szkoleń, sponsoringu, czy stypendiów.

Ponadto przewiduje się współpracę w specjalnie wybranych dziedzinach, zaspokajających potrzeby Total Polska i Politechniki Warszawskiej.

CYTAT TYGODNIA

"

 

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

 

 

Witold Gombrowicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW