Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Wizyta delegacji Shanghai Academy of Social Sciences

Wizyta delegacji Shanghai Academy of Social Sciences

W dniu 28 czerwca br. w Politechnice Warszawskiej zorganizowano spotkanie z przedstawicielami Shanghai Academy of Social Sciences z Chin. Delegację przyjął Prorektor ds. Nauki prof. Rajmund Bacewicz.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Centrum Współpracy Międzynarodowej oraz poszczególnych Wydziałów Politechniki Warszawskiej. Wśród zainteresowanych współpracą z Shanghai Academy of Social Sciences są Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych w Płocku oraz Wydział Administracji i Nauk Społecznych.

Uczestnicy spotkania Shanghai Academy of Social Sciences i Politechniki Warszawskiej w dn. 28.06.2017 r./fot. BPW

Celem wizyty było omówienie możliwości wymiany kadry akademickiej oraz współpracy naukowej. Wydziały PW zainteresowane współpracą z SASS złożyły już konkretne propozycje dotyczące współpracy naukowej, planowany jest udział we wspólnych projektach oraz wizyty profesorów z Chin w Politechnice Warszawskiej.

Źródło: CWM PW

Bo nie jest światło, by pod korcem stało.

Cyprian Kamil Norwid, Promethidion

Sekcja Komunikacji Społecznej