Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Wizyta delegacji z Khazar University w Baku

Wizyta delegacji z Khazar University w Baku

Dnia 7 grudnia 2017 r. Politechnikę Warszawską odwiedzili przedstawiciele Khazar University w Baku (Azerbejdżan). Gości przyjęli prof. Krzysztof Lewenstein, Prorektor ds. Studiów oraz Marta Szajnowska-Ksit, p.o. Dyrektora Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Warszawskiej.

W skład delegacji z Azerbejdżanu weszli: prof. Hassan Niknafs, Prezydent Khazar University, który równolegle pełni funkcję dziekana School of Engineering and Applied Science oraz dr Jeyhun Mammadov, Dziekan, School of Economics and Management.

Khazar University jest prywatną uczelnią oferującą programy wyłącznie w języku angielskim. Składa się z czterech szkół/wydziałów, w tym School of Engineering and Applied Science.

Wizyta przedstawicieli Khazar University w Baku/fot. Biuletyn PW

Podczas spotkania dyskutowano na temat możliwych obszarów i form współpracy, m.in. w zakresie wymiany studentów i pracowników naukowych, a także prowadzenia programów double degree oraz wspólnych badań naukowych.

Źródło: CWM PW

Przyszłość należy do lwów,