Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Wizyta delegacji z Kyungpook National University

Wizyta delegacji z Kyungpook National University

W dniu 19 kwietnia 2017 r. Politechnikę Warszawską odwiedzili przedstawiciele Kyungpook National University z Korei Południowej. Dyskutowano między innymi o możliwościach rozwijania istniejącej współpracy.

Delegację przyjął Prorektor ds. Nauki prof. Rajmund Bacewicz. Z ramienia Politechniki Warszawskiej w spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych: prof. Krzysztof Zaremba, Dziekan, dr Mirosław Słomiński, Zastępca dyrektora ds. ogólnych Instytutu Telekomunikacji, dr Roman Podraza oraz Marta Szajnowska-Ksit, p.o. Dyrektora Centrum Współpracy Międzynarodowej.

Kyungpook National University reprezentowali: prof. Sang-Dong Kim, nowy Rektor oraz Lorne Hwang, Vice-Rektor ds. współpracy międzynarodowej.

Wizyta delegacji z Kyungpook National University/fot. CWM PW

Kyungpook National University to jeden z ważniejszych partnerów zagranicznych Politechniki Warszawskiej. Realizowane wspólnie projekty edukacyjne to m.in.: EUKLA, KEUDOS; program podwójnych dyplomów, wymiana studentów i kadry oraz projekt GETM3 w ramach programu Horyzont 2020.

Źródło: CWM PW

Cechą życia jest pęd ku przyszłości.

Antoni Kępiński

adres e-mail: bpw@rekt.pw.edu.pl