Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Wizyta gości z Portugalii na WZ PW

Wizyta gości z Portugalii na WZ PW

W dniach 19-20 kwietnia na Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej przyjechali przedstawiciele Instituto Politécnico de Leiria - jednej z portugalskich politechnik. Naukowcy podzielili się swoimi doświadczeniami i zachęcili do współpracy.

Dr Cátia Cebola i dr Vitor Ferreira w swoich macierzystych jednostkach zajmują się problemami naukowymi analogicznymi do tych, z którymi mierzą się naukowcy z Gmachu Nowego Technologicznego. Dr Cátia Cebola przeprowadziła wykład dla studentów wymiany międzynarodowej, podczas którego opowiedziała o alternatywnym rozwiązywaniu sporów w środowisku międzynarodowym. Dr Vitor Ferreira omówił przykłady innowacyjnych przedsięwzięć. Szczególnie interesująca była dodatkowa analiza przeprowadzona przez prelegentów, która uwzględniła polskie realia rynkowe i prawne.

Dr Cátia Cebola i dr Vitor Ferreira z Instituto Politécnico de Leiria na spotkaniu w PW/fot. Łukasz Pojezierski WZ PW

W programie wizyty znalazł się również czas na dyskusję z pracownikami. Goście wraz z dr Olgą Sobolewską, dr Małgorzatą Waszkiewicz i mgr Karoliną Kitzman omówili zagadnienia naukowe do współpracy. Dyskusję moderował Łukasz Pojezierski z wydziałowego Biura ds. studiów i programów międzynarodowych, a na jej koniec otrzymał zaproszenie dla wszystkich studentów i pracowników Politechniki Warszawskiej do podejmowania wspólnych inicjatyw z Politechniką w Leirii.

Źródło: WZ PW

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz.
One przyjdą same.

Phil Bosmans

Lip

Seminarium LegalTech Polska #9 w CZIiTT PW

Sie

Międzynarodowe warsztaty Sukkot - let's built a tent!

08:00 - 31 Sie 20:00

Sie