Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Współpraca WZ PW i Instytutu Transportu Samochodowego

Współpraca WZ PW i Instytutu Transportu Samochodowego

W kwietniu Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej podpisał umowę z Instytutem Transportu Samochodowego, który koordynuje i popularyzuje badawczo-wdrożeniową działalność naukową w dziedzinie transportu samochodowego.

W czwartek 13 kwietnia 2017 roku przedstawiciele Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej i Instytutu Transportu Samochodowego podpisali umowę o współpracy.

Dr hab. n. ekon. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiedzki, prof. PW i prof. Marcin Ślęzak/fot. ITS

Politechnikę Warszawską reprezentował Dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW. W imieniu Instytutu Transportu Samochodowego podpis złożył Dyrektor Instytutu prof. Marcin Ślęzak.

Źródło: WZ PW

Nauka - to pokarm dla rozumu

Lew Tołstoj

adres e-mail: bpw@rekt.pw.edu.pl