Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Zebranie Komitetu Sterującego Polskiego Instytutu Technologii

Zebranie Komitetu Sterującego Polskiego Instytutu Technologii

W Politechnice Warszawskiej, 15 września 2014 r., odbyło się kolejne spotkanie Komitetu Sterującego Polskiego Instytutu Technologii. Wydarzeniu przewodniczył prof. Jan Szmidt, Przewodniczący Komitetu Sterującego, Rektor PW.

Podczas spotkania omówiono plany działalności Instytutu na najbliższy okres, a w szczególności formy jego zaangażowania w proces przygotowywania do uruchomienia Projektów Sektorowych NCBR. Podjęto również temat złożonej MNiSW koncepcji ustanowienia Paktu dla Innowacyjności oraz zasady i tryb poszerzenia składu Instytutu o nowych członków.

Polski Instytut Technologii ma na celu integrację potencjału badawczo-rozwojowego swoich członków oraz pogłębienie współpracy z sektorem gospodarczym i podmiotami administracji publicznej. Członkami-założycielami Instytutu, poza Politechniką Warszawską, są: Politechnika Gdańska, Politechnika Łódzka, Politechnika Poznańska, Politechnika Śląska, Wojskowa Akademia Techniczna, Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN oraz Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy. Członkami Komitetu Sterującego są rektorzy uczelni i dyrektorzy instytutów.

Podobne materiały:
PIT zainaugurował działalność
Walne zebranie PIT

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam

Edward Stachura

Nauka w oparach absurdu

Dni wolne od pracy w PW

19:00 - 24 Cze 06:00

Cze

Uroczystości promocji doktorskich i habilitacyjnych

Cze

Granty ERC - jak odnieść sukces?

Lip

Międzynarodowy Turniej Młodych Fizyków

08:00 - 12 Lip 18:00

Lip