Politechnika Warszawska Uczelnia Badawcza

Zostań opiekunem dla przyszłych spin-offów (i spin-outów)

Mentoring dla zespołów pracujących nad rozwojem pomysłów biznesowych realizowany jest w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”, który realizowany jest na Politechnice Warszawskiej.

Zdjęcie przedstawiające mężczyznę.

Głównym celem aktywności jest podniesienie gotowości zespołów biznesowych w co najmniej trzech wymiarach:

1. gotowość rynkowa – rozumiana jako zwiększenie świadomości wspieranych zespołów biznesowych, nt. klientów, konkurencji, możliwych modeli biznesowych itp.;
  2. gotowość zespołowa – rozumiana jako zwiększenie poziomu organizacji wspieranych zespołów biznesowych w zakresie zarządzania, harmonogramów wyjścia na rynek, itp.;
  3.  gotowość formalna – rozumiana jako zbudowanie wraz z pozostałymi interesariuszami aktywności (w tym IBS PW Sp. z o.o.) wdrażanego formalnie modelu funkcjonowania zespołu w formie przyszłej spółki spin-off/spin-out.

Termin składania dokumentów mija: 13 grudnia 2021 r.

Wszystkie informacje oraz wzory dokumentów zgłoszeniowych znajdują się na stronie: https://www.cziitt.pw.edu.pl/opiekunowie

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem: 22 234 14 72 lub lukasz.sztern@pw.edu.pl.