Biuletyn PW / Rozwój Uczelni i Projekty UE

Rozwój Uczelni i Projekty UE

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 17.04.2019 r.

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej przygotowało aktualne informacje na temat funduszy strukturalnych, międzynarodowych i krajowych.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 10.04.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 03.04.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 27.03.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 13.03.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 6.03.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 27.02.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 20.02.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 13.02.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 06.02.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 30.01.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 23.01.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 16.01.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 9.01.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 12.12.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 5.12.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 28.11.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 21.11.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 14.11.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 07.11.2018 r.

Przyszłość należy do lwów,
które umieją się śmiać