Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Demo Day Inkubatora Innowacyjności Politechniki Warszawskiej

Demo Day Inkubatora Innowacyjności Politechniki Warszawskiej

10 grudnia 2018 roku w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii odbyło się Demo Day Inkubatora Innowacyjności PW. Na odwiedzających czekały technologiczne start-upy oraz pomysły biznesowe wspierane w ramach preinkubacyjnego programu „Od pomysłu do projektu biznesowego”. 

W wydarzeniu wzięło udział ponad sto osób, w tym: Dyrektor Centrum - Anna Rogowska, lokatorzy Inkubatora Innowacyjności PW - 12 firm, preinkubowani - studenci Politechniki Warszawskiej, którzy brali udział w projekcie „Od pomysłu do projektu biznesowego” oraz zaproszeni goście reprezentujący Politechnikę Warszawską, m. st. Warszawę, firmy z  sektora publicznego i prywatnego.

W czasie Demo Day prelegenci - lokatorzy Inkubatora oraz programu preinkubacyjnego - zaprezentowali swoje firmy oraz pomysły biznesowe w formie dynamicznych 3-minutowych wystąpień, po których 2-minuty przeznaczono na zadawanie pytań z sali. Sesja networkingowa, która miała miejsce po prezentacjach była okazją do nawiązania cennych kontaktów.

Kolejne DemoDay już w przyszłym roku.

Informacje o Inkubatorze Innowacyjności Politechniki Warszawskiej dostępne są pod adresem: www.cziitt.pw.edu.pl/inkubator/

Działanie Inkubatora Innowacyjności Politechniki Warszawskiej skierowane jest na wzmacnianie społeczności akademickiej i młodych przedsiębiorców w Warszawie, poprzez dostarczenie im kompleksowej oferty usług pozwalających na weryfikację oraz rozwój i skalowanie pomysłów biznesowych.

Źródło i zdjęcia: CZIiTT PW

CYTAT TYGODNIA

"

 

Mierz siłę na zamiary,
Nie zamiar podług sił!…

 

 

Adam Mickiewicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW