Biuletyn PW / Odpowiedzialna uczelnia / Z życia społeczności PW

Z życia społeczności PW

Inauguracja Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej

Patronat nad Akademią sprawują Rektor Politechniki Warszawskiej oraz Minister AiC. W 12-osobowej Radzie Programowej Akademii bierze udział 9 absolwentów PW, w tym 2 jej pracowników naukowych.

Rektor Politechniki Warszawskiej dziękuje za udział w Wielkim Balu Karnawałowym

100-lecie obchodów Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej zainaugurował Wielki Bal Karnawałowy. Z tej okazji prof. Jan Szmidt, Rektor PW wystosował list z podziękowaniami dla wszystkich, którzy włączyli się w jego organizację.

Noworoczna impreza dla dzieci pracowników PW

Dział Socjalny Politechniki Warszawskiej zaprasza dzieci pracowników Uczelni na noworoczną imprezę, w ramach której zostanie zaprezentowany spektakl „O krasnoludkach i sierotce Marysi”.

Obóz zimowy z warsztatami z Design Thinking

W ramach Programu Rozwojowego Politechniki Warszawskiej niepełnosprawni studenci i doktoranci naszej Uczelni zaproszeni są do wzięcia udziału w obozie zimowym z warsztatami Design Thinking. W programie m.in. tworzenie grup projektowych.

Styczniowe warsztaty z kompetencji miękkich

Studenci oraz doktoranci PW ze statusem osoby niepełnosprawnej zaproszeni są do wzięcia udział w jednodniowych warsztatach z kompetencji miękkich, które odbędą się na terenie naszej Uczelni.

Wigilijna Aukcja na Karowej

Studenci Instytutu Socjologii UW zachęcają społeczność PW do włączenia się w Wigilijną Aukcję na Karowej. Po raz piąty jej beneficjentem będą osoby dotknięte autyzmem. 

Grudniowe sesje z coachem i doradcą zawodowym II

Studenci oraz doktoranci PW ze statusem osoby niepełnosprawnej po raz kolejny zaproszeni są do wzięcia udział w dwóch jednogodzinnych sesjach z coachem  i/lub w jednej dwugodzinnej sesji z doradcą zawodowym.

Nasze przedszkole. Plany rozwoju placówki przybliża dr inż. Krzysztof Dziedzic, Kanclerz PW

Temat przedszkola Politechniki Warszawskiej należy do tych wątków, które są często podejmowane w rozmowach młodych pracowników Uczelni. Czy jesteśmy rozwojowi? Kanclerz PW  odpowiada.

Dawcy szpiku w Politechnice Warszawskiej

W dniach 26 i 27 listopada Politechnika Warszawska wzięła udział w akcji dawców szpiku i komórek macierzystych "Dwa wymazy & do bazy". Zarejestrować mógł się każdy pomiędzy 18 a 55 rokiem życia.

Politechnika dla polskiej młodzieży na Litwie

Jeszcze tylko do środy 24 listopada 2014 r. można zgłaszać się z upominkami, które pojadą w najbliższy czwartek na Litwę. Kubek z logo PW? Długopis? Torba? Wspieramy polską młodzież i promujemy Uczelnię.

II edycja warsztatów dla niepełnosprawnych studentów i doktorantów PW

Studenci oraz doktoranci PW ze statusem osoby niepełnosprawnej zaproszeni są do wzięcia udziału w jednodniowych warsztatach z kompetencji miękkich. Termin zgłoszeń dla warsztatów "Stres i zarządzanie emocjami" został przedłużony do 3 grudnia.

Ogólnopolska Sieć Uniwersytetów Trzeciego Wieku Aktywny Senior

Fundacja Humanitas w Sosnowcu, w partnerstwie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, zaprasza działające w Polsce uniwersytety trzeciego wieku do bezpłatnego udziału w Ogólnopolskiej Sieci Uniwersytetów Trzeciego Wieku Aktywny Senior.

Sesje z coachem i doradcą zawodowym II

Studenci oraz doktoranci PW ze statusem osoby niepełnosprawnej po raz kolejny zaproszeni są do wzięcia udział w dwóch jednogodzinnych sesjach z coachem  i/lub w jednej dwugodzinnej sesji z doradcą zawodowym.

Oddaj krew z GEOIDĄ

Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej GEOIDA serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w honorowej zbiórce krwi.

Szkolenie dla kadry akademickiej - II edycja

Zakres tematyczny II edycji szkolenia obejmie zwiększenie kompetencji kadry dydaktycznej uczelni w zakresie organizacji i realizacji procesu kształcenia niepełnosprawnych studentów. Zaproszenie skierowane jest do pracowników dydaktycznych i naukowo-dydaktycznych.

Sesje z coachem i doradcą zawodowym - II edycja

Studenci oraz doktoranci Politechniki Warszawskiej ze statusem osoby niepełnosprawnej zaproszeni są do wzięcia udział w dwóch jednogodzinnych sesjach z coachem i/lub w jednej dwugodzinnej sesji z doradcą zawodowym.

Warsztaty z kompetencji miękkich - II edycja

Jednodniowe zajęcia skierowane są do studentów i doktorantów z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności. Warunkiem uczestnictwa jest również posiadanie statusu studenta lub doktoranta PW.

IV Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza Rady Zakładowej ZNP

Na mocy ustaleń IV Konferencji Sprawozdawczo-Wyborczej Rady Zakładowej ZNP w wyborach Prezesa ZNP w Politechnice Warszawskiej najwięcej głosów uzyskał Zdzisław Gałkowski, pełniący tę funkcję także w poprzednich dwóch kadencjach.

Kurs Polskiego Języka Migowego

Z myślą o pracownikach dydaktycznych i naukowo-dydaktycznych Politechnika Warszawska organizuje kurs Polskiego Języka Migowego na poziomie A2. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Specjalnie o siatkówce z AZS PW

W dniach 27-30 sierpnia 2014 r. odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Zunifikowanej Olimpiad Specjalnych. AZS Politechnika Warszawska jest partnerem tego wydarzenia.

CYTAT TYGODNIA

"

 

Milczenie - przyjaciel, który nigdy nie zdradza

Konfucjusz

"

10
Cze

Międzynarodowy Dzień Elektryka 2020

11:00 - 14:40

10
Cze

Dni wolne od pracy w PW

19:00 - 15 Cze 06:00

18
Cze

Strategie uczelni w obliczu pandemii

13:30 - 15:00

25
Cze

Jakość kształcenia w czasie i po pandemii

13:30 - 15:00

2
Lip

Wyzwania zarządzania uczelniami w i po pandemii

13:30 - 15:00

3
Wrz

Warsaw Spacetime Conference

00:00 - 4 Wrz 00:00

16
Paź

Nadzwyczajny Zjazd Fizyków Polskich

00:00 - 18 Paź 00:00

20
Paź

Inżynieria Ruchu Lotniczego 2020

10:00 - 21 Paź 13:00

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW

Logo Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego