Biuletyn PW / Rozwój Uczelni i Projekty UE

Rozwój Uczelni i Projekty UE

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 12.12.2018 r.

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej przygotowało aktualne informacje na temat funduszy strukturalnych, międzynarodowych i krajowych.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 5.12.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 28.11.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 21.11.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 14.11.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 07.11.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 31.10.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 24.10.2018 r.

Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej

Decyzją Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej Politechnika Warszawska zrealizuje projekt w ramach Programu PROM - Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej. Projekt zaplanowany został na 12 miesięcy począwszy od 1 października 2018 r.

MBA dla kadry kierowniczej Politechniki Warszawskiej

Ruszyła pierwsza edycja studiów MBA dla kadry kierowniczej Politechniki Warszawskiej. Studia realizowane są przez Szkołę Biznesu w ramach projektu „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 17.10.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 10.10.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 03.10.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 26.09.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 19.09.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 12.09.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 5.09.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 29.08.2018 r.

Ponad 82,5 mln zł z UE na rozwój zaplecza badawczego Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska otrzyma wsparcie unijne na utworzenie Kampusu Nowych Technologii (KNT) oraz na zakup specjalistycznego sprzętu badawczego. Dzięki środkom z UE możliwe będzie prowadzenie innowacyjnych projektów opartych o formułę tzw. żywych laboratoriów.

Projekt Naukowiec - wyniki raportu

Dział Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zrealizował  badania społeczne dla Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE, dotyczące potrzeb i oczekiwań młodych naukowców w związku z rozwojem kariery naukowej.

Szczęśliwy, komu pośród życia skwaru,

bukiet przyjaźni nie zwiędnie
u boku.