Biuletyn PW / Rozwój Uczelni i Projekty UE

Rozwój Uczelni i Projekty UE

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 18.04.2018

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej przygotowało aktualne informacje na temat funduszy strukturalnych, międzynarodowych i krajowych.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 11.04.2018

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 6.04.2018

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 28.03.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 21.03.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 14.03.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 09.03.2018 r.

Granty na granty

Druga edycja programu „Granty na granty: promocja jakości” umożliwia wystąpienie o refundację kosztów przygotowania projektów w ramach programów badawczych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 października 2018 r.

Publiczne konsultacje Komisji Europejskiej

10 stycznia 2018 r. Komisja Europejska rozpoczęła szereg publicznych konsultacji skupionych na kluczowych obszarach polityki, w ramach przygotowań do kolejnego budżetu UE po 2020 roku. Obywatele, organizacje i firmy mogą przedstawiać swoje opinie online do 8 marca br.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 09.02.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 2.02.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 26.01.2018 r.

Ponad 3,5 mln zł z UE na rozwój Filii

W dniu 26 stycznia 2018 roku została podpisana umowa na dofinansowanie projektu „Utworzenie Centralnego Laboratorium Mechaniki i Budownictwa w Płocku”. Umowę podpisali Marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik oraz  prof. Janusz Zieliński, Prorektor PW

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 24.01.2018 r.

Polskie uczelnie - Strategia na Horyzont 2020

19 stycznia w godz. 9.45-14.00 odbędzie się spotkanie informacyjne pt. Polskie uczelnie - Strategia na Horyzont 2020. Program ramowy UE w zakresie badań naukowych i innowacji jako instrument umiędzynarodowienia jednostek naukowych.

Politechnika Warszawska wśród laureatów konkursu na Zintegrowane Programy Uczelni

Dziesięć projektów nagrodzono w ramach III ścieżki konkursu na Zintegrowane Programy Uczelni. Politechnika Warszawska uzyskała prawie 38 mln złotych dofinansowania na projekt pt. „NERW PW. Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca”.

Horizon 2020 Info Day

Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej zaprasza do udziału w seminarium pt. InnovFin - Instrumenty Finansowe dla innowatorów. Nowe propozycje finansowania innowacyjnego biznesu w Polsce.

Przedsiębiorczość akademicka w Politechnice Warszawskiej

Dział Badań i Analiz CZIiTT PW zaprasza do udziału w badaniu Przedsiębiorczość akademicka na Politechnice Warszawskiej. Celem jest określenie form i sposobów budowy programów wspierania innowacyjności i przedsiębiorczości w PW.

Nowy projekt MNiSW „Inkubator Innowacyjności +” na PW - nabór technologii

Instytut Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej wraz z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej i PIAP-Scientech przystępują do realizacji projektu w ramach programu „Inkubator Innowacyjności +” finansowanego ze środków MNiSW.

XXXVIII Poligraficzne Konfrontacje o wsparciu dla przedsiębiorców z funduszy europejskich

2 lutego 2017 r. Stowarzyszenie Absolwentów Instytutu Poligrafii Politechniki Warszawskiej zorganizowało XXXVIII Poligraficzne Konfrontacje tym razem przebiegające pod hasłem Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z funduszy europejskich.

Prawda jest pochodnią olbrzymią: dlatego właśnie usiłujemy wszyscy zbliżyć się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Johan Wolfgang von Goethe

Sekcja Komunikacji Społecznej