Biuletyn PW / Sport / AZS Politechnika Warszawska zagra z Fenerbahçe

AZS Politechnika Warszawska zagra z Fenerbahçe

Stołeczni siatkarze podejmą w rozgrywkach Challenge Cup turecką drużynę Fenerbahçe Grundig Stambuł. Mecz zostanie rozegrany 5 listopada w hali Torwaru.

W zespole Fenerbahçe grają takie gwiazdy jak Ivan Miljković (Serb uznawany jest za jednego z najlepszych atakujących na świecie), słynący ze swojej skoczności Kubańczyk Leonel Marshall, czy reprezentant Brazylii Felipe Fonteles. Trenerem tureckiego zespołu jest dobrze znany w Polsce Daniel Castellani.

- Dla nas mecz z tak doskonałą drużyną to niesamowita frajda. Nie będziemy faworytami, co pozwoli nam zagrać na luzie. Będziemy się dobrze bawić i może pokusimy się nie o niespodziankę, a o sensację? – powiedział Jakub Bednaruk, trener AZS Politechniki Warszawskiej.

Optymizmu nie kryją również zawodnicy stołecznego zespołu. - Na początek przygody z Challenge Cup trafiliśmy na bardzo mocną drużynę, nie mamy więc nic do stracenia – stwierdził Maciej Pawliński, kapitan Inżynierów.

Mecz AZS Politechniki Warszawskiej z Fenerbahçe Grundig Stambuł zostanie rozegrany 5 listopada w hali Torwaru. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Bilety na spotkanie można nabyć za pośrednictwem strony www.azspw.pl oraz w Punkcie Sprzedaży Biletów przy ul. Waryńskiego 12a.

CYTAT TYGODNIA

"

 

Milczenie - przyjaciel, który nigdy nie zdradza

Konfucjusz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW

Logo Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego