Biuletyn PW / Sport / AZS walczy o play-off

AZS walczy o play-off

Ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego AZS Politechnika Warszawska zagra 3 marca w Arenie Ursynów. Stołeczna drużyna nadal nie jest pewna awansu do fazy play-off rozgrywek. 

Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej mogli zapewnić sobie występ w kolejnej rundzie rozgrywek siatkarskiej PlusLigi w poniedziałkowym spotkaniu z Effectorem Kielce. W meczu rozegranym 24 lutego br. Inżynierowie rozpoczęli rywalizację zgodnie z planem, zwyciężając pierwszego seta. Trzy kolejne padły jednak łupem drużyny z Kielc.

O awans stołeczni siatkarze będą musieli zatem walczyć do samego końca sezonu zasadniczego. W ostatniej kolejce Inżynierowie podejmą beniaminka rozgrywek - BBTS Bielsko-Biała. Spotkanie odbędzie się 3 marca w Arenie Ursynów. Początek meczu zaplanowano na godz. 18:00.

Bielszczanie z 10 punktami na koncie zajmują ostatnie miejsce w tabeli PlusLigi. W tym sezonie udało im się wygrać zaledwie trzy spotkania. Jedno z nich odnieśli w potyczce z AZS Politechniką Warszawską. Inżynierowie będą zapewne chcieli zrewanżować się przed własną publicznością za ubiegłoroczną porażkę.

CYTAT TYGODNIA

"

 

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

 

 

Witold Gombrowicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW