Biuletyn PW / Sport / E-sportowe Akademickie Mistrzostwa Polski

E-sportowe Akademickie Mistrzostwa Polski

Ruszyła druga edycja E-sportowych Akademickich Mistrzostw Polski. Studenci zafascynowani e-sportem po kilkuetapowych kwalifikacjach pod koniec listopada spotkają się w Warszawie, by walczyć w finałach E-AMP.

Rywalizacja odbędzie się w trzech dyscyplinach - Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends i FIFA 19. Rejestracja będzie trwała do niedzieli, 21 października, a już dzień później odbędzie się pierwsza tura otwartych, internetowych kwalifikacji.

Uczestnicy tegorocznej edycji E-AMP rywalizować będą o tytuły Akademickich Mistrzów Polski na nowych zasadach. Przede wszystkim członkowie składów muszą posiadać status studenta tej samej uczelni wyższej, a od etapu półfinałowego wymagane jest członkostwo w Akademickim Związku Sportowym. W tym roku na uczestników czekają nie tylko medale, nagrody finansowe i rzeczowe, ale przede wszystkim miejsce w grupie finałowej ligi Edu Esports League oraz możliwość uczestnictwa w obozach i szkoleniach organizowanych przez Akademicki Związek Sportowy.

Formularz rejestracyjny oraz wszystkie informacje dotyczące rywalizacji znajdują się na stronie internetowej e-ampy.pl. Kwalifikacje zakończą się w październiku, a kolejne rundy zaplanowane są od początku listopada. Finały na żywo odbędą się w dniach 24-25 listopada w Warszawie.

Źródło i zdjęcie: Biuro Prasowe AZS

CYTAT TYGODNIA

"

 

Mierz siłę na zamiary,
Nie zamiar podług sił!…

 

 

Adam Mickiewicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW