Biuletyn PW / Sport / Mistrzostwa Zachodniego Mazowsza w Piłce Nożnej

Mistrzostwa Zachodniego Mazowsza w Piłce Nożnej

Stowarzyszenie Kreator Sportowych Emocji, powołane przez Kamila Sułkowskiego, studenta Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, zorganizowało Mistrzostwa Zachodniego Mazowsza w Piłce Nożnej.

Finał zawodów odbył się pod koniec maja w Grodzisku Mazowieckim. Pierwszym w historii Mistrzem Zachodniego Mazowsza został zespół z Żyrardowa - Hand Dach. Na kolejnych miejscach uplasowali się przedstawiciele Pruszkowa i Mszczonowa - Inter Tap oraz Old Stars.

Mistrz Świata w Trikach Piłkarskich Krzysztof Golonka/fot. Stowarzyszenie Sportowych Emocji

Dodatkowymi atrakcjami były warsztaty piłkarskie prowadzone przez Mistrza Świata w Trikach Piłkarskich - Krzysztofa Golonkę oraz pokaz grupy tanecznej Studia Tańca MW Magdaleny Wójcik.

Źródło: Stowarzyszenie Kreator Sportowych Emocji
Zdjęcia: Stowarzyszenie Kreator Sportowych Emocji