Biuletyn PW / Sport / ONICO AZS Politechnika Warszawska inauguruje sezon rozgrywek PlusLigi

ONICO AZS Politechnika Warszawska inauguruje sezon rozgrywek PlusLigi

1 października 2016 r. ONICO AZS Politechnika Warszawska meczem z Asseco Resovią Rzeszów zainauguruje rozgrywki sezonu 2016/2017 PlusLigi. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa.

- Siatkarze, którzy będą bohaterami wydarzenia, wyjdą na boisko podczas spektaklu świateł. Taką formę prezentacji drużyn pokazywaliśmy już w poprzednim sezonie. Kibice byli zachwyceni - poinformował Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS-u Politechniki Warszawskiej SA. - Przygotowaliśmy też kilka nowych elementów. I to jakich! Dla fanów mamy wartościowe nagrody, a widowisko uświetni występ wokalny - dodał.

O oprawę muzyczną wydarzenia zadba Anna Karwan, znana sportowej publiczności z gal KSW. - Ania otwiera doskonale zorganizowane gale MMA. Ostatnio wystąpiła także w „The Voice of Poland” i zachwyciła jurorów oraz telewidzów. Jestem przekonany, że zachwyci także naszych kibiców - powiedział Marcin Bańcerowski.

Po meczu ONICO AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów jeden z fanów wyjedzie z hali COS Torwar pachnącą nowością Toyotą Aygo. To efekt współpracy stołecznego klubu i salonu samochodowego Toyota Okęcie. - Za kilka dni pierwsza Toyota Aygo jeździć już będzie po ulicach naszego miasta. A po każdym kolejnym meczu dołączać będą do niej kolejne - przypomniał wiceprezes.

ONICO AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów
0-3 (15:25, 22:25, 23:25)

Powiązany materiał:
Odjechana akcja Politechniki. 16 samochodów do wygrania!

Źródło: AZS PW
Zdjęcie: T. Adamaszek

Na szczęście słońce rozlewając światło nie pyta ludzi,
czy sobie go życzą, bo rozdzieliliby się na stronnictwa,