Biuletyn PW / Sport / Podium w biegowym debiucie Politechniki Warszawskiej

Podium w biegowym debiucie Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska została sklasyfikowana na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej "Najlepszy debiut" podczas 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Była to bowiem pierwsza rywalizacja naszej Uczelni w ramach inicjatywy Firma przyjazna bieganiu.

Wszyscy uczestnicy biegu, którzy do 29 marca 2016 roku wysłali aplikację do drużyny Politechniki Warszawskiej, reprezentowali w nim naszą Uczelnię. Na koniec rywalizacji, wyniki poszczególnych zawodników przekładały się na wyniki Politechniki Warszawskiej.

Instytucje i przedsiębiorstwa, które startują w tego typu imprezach biegowych rywalizują w kategoriach firm pod względem wielkości:

• duże,
  • średnie,
  • małe

o tytuł Najszybszej firmy, Najbardziej rozbieganej firmy oraz Najlepszego debiutu. W klasyfikacji debiutanckich firm nie ma podziału wg kategorii wielkości - brany jest pod uwagę wynik ogólny pod warunkiem, że dana firma uczestniczy w inicjatywie po raz pierwszy.

W 11. PZU Półmaratonie Warszawskim aż ośmiu zawodników reprezentowało nasza Uczelnię. Serdecznie gratulujemy sportowcom i życzymy dalszych sukcesów wraz z Politechniką Warszawską.

Do drużyny Politechniki Warszawskiej można dołączyć w każdym momencie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Biura ds. Promocji i Informacji, w zakładce Projekty>>>Firma przyjazna bieganiu.

Źródło: Biuro ds. Promocji i Informacji PW
Grafika: Firma przyjazna bieganiu

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

Witold Gombrowicz