Biuletyn PW / Sport / Podium w biegowym debiucie Politechniki Warszawskiej

Podium w biegowym debiucie Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska została sklasyfikowana na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej "Najlepszy debiut" podczas 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Była to bowiem pierwsza rywalizacja naszej Uczelni w ramach inicjatywy Firma przyjazna bieganiu.

Wszyscy uczestnicy biegu, którzy do 29 marca 2016 roku wysłali aplikację do drużyny Politechniki Warszawskiej, reprezentowali w nim naszą Uczelnię. Na koniec rywalizacji, wyniki poszczególnych zawodników przekładały się na wyniki Politechniki Warszawskiej.

Instytucje i przedsiębiorstwa, które startują w tego typu imprezach biegowych rywalizują w kategoriach firm pod względem wielkości:

  • duże,
  • średnie,
  • małe

o tytuł Najszybszej firmy, Najbardziej rozbieganej firmy oraz Najlepszego debiutu. W klasyfikacji debiutanckich firm nie ma podziału wg kategorii wielkości - brany jest pod uwagę wynik ogólny pod warunkiem, że dana firma uczestniczy w inicjatywie po raz pierwszy.

W 11. PZU Półmaratonie Warszawskim aż ośmiu zawodników reprezentowało nasza Uczelnię. Serdecznie gratulujemy sportowcom i życzymy dalszych sukcesów wraz z Politechniką Warszawską.

Do drużyny Politechniki Warszawskiej można dołączyć w każdym momencie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Biura ds. Promocji i Informacji, w zakładce Projekty>>>Firma przyjazna bieganiu.

Źródło: Biuro ds. Promocji i Informacji PW
Grafika: Firma przyjazna bieganiu

CYTAT TYGODNIA

"

 

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

 

 

Witold Gombrowicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW