Biuletyn PW / Sport / Trzecie miejsce Artura Łończuka w Szybowcowych Mistrzostwach Polski Juniorów

Trzecie miejsce Artura Łończuka w Szybowcowych Mistrzostwach Polski Juniorów

W dniach 18-28 sierpnia br. rozgrywane były 44. Szybowcowe Mistrzostwa Polski Juniorów w klasach Standard i Club B, w których wzięło udział aż czterech członków Koła Naukowego Lotników (MEiL PW). Artur Łończuk zajął trzecie miejsce w klasie Standard.

Zawody w Lesznie przeprowadzone były w nie najlepszych warunkach atmosferycznych, niemniej długo wyczekiwane momenty dobrej pogody, przyniosły naszym studentom szczęście. W klasie B Agata Kobylińska zajęła szóste miejsce, Piotr Kujawa był jedenasty, a Michał Kącki szesnasty.

Powody do zadowolenia nasi studenci mieli także podczas 24. Regionalnych Zawodów Szybowcowych o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego (14-23 lipca br.), gdzie Piotr Kujawa zajął trzecie miejsce w klasie Klub B, a Agata Kobylińska - piąte. Artur Łończuk ukończył zawody z piątą lokatą w klasie Standard.

Na zdjęciu w zajawce: Artur Łończuk/fot. Facebook/Koło Naukowe Lotników

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

Witold Gombrowicz