Biuletyn PW / Sport / Turniej o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku

Turniej o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku

4 kwietnia w hali sportowej PW Filii w Płocku odbył się kolejny Turniej Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Prorektora PW. W kategorii dziewcząt zwyciężyło III L.O. im. M. Dąbrowskiej, w kategorii chłopców ZSCE im. I. Łukasiewicza.

W Turnieju wzięło udział 5 zespołów  dziewcząt i 5 zespołów chłopców. Jego uczestnicy to głównie młodzież z terenu Płocka, jak również z powiatu płockiego. Każdy z zespołów otrzymał pamiątkowy dyplom. Trzy najlepsze zespoły w każdej kategorii - puchary, a najlepszy zawodnik i zawodniczka nagrody rzeczowe. Dla najbardziej usportowionej szkoły w dyscyplinie Turnieju ufundowano nagrodę w postaci „piłki meczowej” do rozgrywania spotkań.

Uroczystego otwarcia rozgrywek dokonał Prorektor Politechniki Warszawskiej prof. Janusz Zieliński, nagrody natomiast wręczał Dziekan ds. Studenckich dr inż. Cezary Wiśniewski.

Kolejność zajętych miejsc:

Dziewczęta:

1. III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Płocku
  2. Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Płocku                                                                 .
  3. Zespół Szkół Nr 1 w Sierpcu
  4. Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku
  5. Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Chłopcy:

1. Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku
  2. Zespół Szkół Nr 1 w Sierpcu
  3. III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Płocku
  4. Zespół Szkół Budowlanych w Płocku
  5. Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Płocku

Najlepszą zawodniczką Turnieju została: Agnieszka Baryła z III LO w Płocku.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został: Kamil Wachul z Zespołu Szkół Centrum Edukacji w Płocku.

Nagroda drużynowa dla najbardziej usportowionej "siatkarsko" szkoły powędrowała do III Liceum Ogólnokształcącego im Marii Dąbrowskiej w Płocku.

Źródło: PW Filia w Płocku

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

Witold Gombrowicz