Biuletyn PW / Sport / Zdobywcy Pucharu Politechniki Warszawskiej w roku 2015/2016

Zdobywcy Pucharu Politechniki Warszawskiej w roku 2015/2016

W roku akademickim 2015/2016 Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Samorząd Studentów PW byli organizatorami zawodów sportowych pod nazwą Puchar Politechniki Warszawskiej. Trofea dla zwycięskich Wydziałów przekazano 18 maja br. podczas obrad Senatu.

Puchar Politechniki Warszawskiej obejmuje cztery dyscypliny: siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, pływanie. W rozgrywkach udział wzięły wszystkie Wydziały naszej Uczelni.

Puchar PW z rąk prof. Jana Szmidta, Rektora PW odbiera prof. Lech Grzesiak, Dziekan Wydziału Elektrycznego/
fot. Biuletyn PW

W punktacji generalnej zawodów puchary zdobyły:

• I miejsce - Wydział Elektryczny,
  • II miejsce - Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych,
  • III miejsce - Wydział Transportu.

Gratulujemy!

Zdjęcia: Biuletyn PW