Biuletyn PW / Sport / Zmodernizowana hala sportowa w Płocku

Zmodernizowana hala sportowa w Płocku

Hala sportowa Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku została wyremontowana. W związku z uroczystym otwarciem rozegrano mecz piłki nożnej pomiędzy przedstawicielami PW a przedstawicielami płockiego magistratu.

Mecz zakończył się rezultatem 3:1 dla przedstawicieli Politechniki Warszawskiej. Reprezentację naszej uczelni poprowadził do zwycięstwa prof. Janusz Zieliński, Prorektor ds. Filii w Płocku.

W hali sportowej ułożono nową nawierzchnię, która spełnia wymagania międzynarodowych federacji takich dyscyplin jak siatkówka, koszykówka, czy piłka ręczna. Zmodernizowana hala została również wyposażona w nowy sprzęt. Zakupiono m.in. bramki do piłki ręcznej, drabinki, osprzęt do siatkówki.

Na trybunach pojawiły się nowe krzesełka, a hala została odmalowana.

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

Witold Gombrowicz