Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Promocja Politechniki Warszawskiej w Indonezji

Promocja Politechniki Warszawskiej w Indonezji

W dniach 21-31 marca 2017 r. delegacja Centrum Współpracy Międzynarodowej PW udała się do Indonezji, żeby promować ofertę studiów anglojęzycznych w szkołach średnich i szkołach wyższych.

Podczas pobytu w Indonezji przedstawicielki Centrum Współpracy Międzynarodowej PW, Dominika Frąk-Dudzińska i Małgorzata Musińska, złożyły wizyty w pięciu szkołach średnich, które prowadzą kształcenie według różnych programów nauczania: narodowego, międzynarodowego i amerykańskiego. W szkołach średnich spotykały się głównie z doradcami szkolnymi, którzy pełnią bardzo istotną rolę w procesie decyzyjnym dotyczącym wyboru studiów. Rozmawiały też z uczniami.

Delegacja PW w Indonezji/fot. CWM PW

Przedstawicielki CWM PW odwiedziły też dwie politechniki, które w tamtejszym systemie edukacyjnym są szkołami pomaturalnymi o charakterze zawodowym oraz dwie uczelnie – University of Indonesia (jedną z najbardziej prestiżowych indonezyjskich uczelni) oraz partnera Politechniki Warszawskiej - Institut Teknologi Sepuluh Nopember (ITS).

Wizyta na uczelni partnerskiej PW - w Institut Teknologi Sepuluh Nopember (ITS)/fot. CWM PW

Podczas wszystkich spotkań, które odbyły się w miastach Dżakarta i Surabaya, polskiej delegacji towarzyszyły przedstawicielki agencji Representative Indonesia, Nadya Tehupuring i Evangeline Polii, reprezentującej Politechnikę Warszawską w Indonezji i wspierającej działania promocyjne Uczelni.

CWM PW zamierza kontynuować działania promocyjno-rekrutacyjne w Indonezji podczas kolejnych wyjazdów, związanych z udziałem w Polish Higher Education Fair, które odbędą się we wrześniu w Dżakarcie oraz na międzynarodowych targach edukacyjnych EHEF 2017 (European Higher Education Fair) w listopadzie b.r.

Źródło: CWM PW

Im słabsze ciało,