Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Targi edukacyjne w Baku

Targi edukacyjne w Baku

W dniach 6-11 października 2016 r. przedstawiciele Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Warszawskiej reprezentowali nasza Uczelnię  na targach edukacyjnych w stolicy Azerbejdżanu, Baku.

Targi 10th Azerbaijan International Education Exhibition zostały zorganizowane w ramach projektu Ready, Study, GO! Poland! prowadzonego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Wydarzenie zorganizowano z myślą o uczniach szkół średnich pragnących kontynuować naukę na wyższych uczelniach.

Politechnika Warszawska jako jedna z dwóch uczelni o profilu ściśle technicznym zaprezentowała swoja ofertę na stoisku Ready, Study, GO! Poland!. Oprócz PW, w targach wzięli udział także przedstawiciele Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Istotnym elementem wizyty naszej delegacji w Azerbejdżanie było spotkanie w Azerbaijan Technical University z kierownikiem biura międzynarodowego, dr. Natig Akhmadovem oraz uczniami szkoły w celu zapoznania ich z ofertą studiów anglojęzycznych PW i objaśnienia poszczególnych etapów procesu aplikacyjnego. Omówione zostały również możliwości współpracy między Azerbaijan Technical University a Politechniką Warszawską m.in. na polu wymiany studenckiej.

Źródło: CWM PW

CYTAT TYGODNIA

"

 

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam

 

 

Edward Stachura

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW