III Seminarium Naukowo-Przemysłowe

W Sali Senatu Politechniki Warszawskiej 4 października odbyło się seminarium poświęcone zagadnieniom odnawialnych źródeł energii i napędów.

Organizatorami III Seminarium Naukowo-Przemysłowego pt. „Energoelektronika w odnawialnych źródłach energii i napędach” byli: Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej, Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej oraz IEEE Power Electronics/Industrial Electronics Chapter PEL-035/IE-013.

Wśród prelegentów znaleźli się m.in. prof. Frede Blaabjerg (Uniwersytet w Aalborgu, Dania), dr Rafał Bugyi (TRUMPF Hüttinger Sp. z o.o.), prof. Marian Kaźmierkowski (Politechnika Warszawska) oraz prof. Lech Grzesiak (Politechnika Warszawska).

Po sesjach wykładowych odbyła się sesja posterowa, na której można było zobaczyć 22 prezentacje.

Krótką fotorelację można znaleźć TUTAJ.