Umowy w ramach programu Erasmus+

Politechnika Warszawska Filia w Płocku podpisała dwustronne umowy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Bratysławie oraz portugalskim Universidade da Beira Interior.

Umowa ze słowacką uczelnią dotyczy wymiany studentów i nauczycieli akademickich z kierunku Ekonomia (lata 2014-2015/2020-2021). Planowana liczba studentów uczestniczących w wymianie to 3 osoby (semestr zimowy lub letni), a nauczycieli, którzy będą prowadzić wykłady to 2 osoby (8 godzin wykładów w roku akademickim).

Umowa z portugalską uczelnią dotyczy wymiany studentów i nauczycieli akademickich z Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii oraz Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych (lata 2014-2015/2020-2021). Planowana liczba studentów uczestniczących w wymianie to 25 osób, a nauczycieli akademickich 2 osoby (8 godzin wykładów w roku akademickim).

Źródło: PW Filia w Płocku