Credit Suisse Global Coding Challenge 2021

Rozpoczęła się rejestracja uczestników globalnego konkursu programistycznego dla młodych talentów z całego świata - Credit Suisse Global Coding Challenge. Wyzwanie potrwa dwa tygodnie, od 27 września do 10 października 2021 r.

Global Coding Challenge to konkurs kodowania online pomiędzy uczestnikami z całego świata. Rywalizacja jest podzielona na siedem regionów: Wielka Brytania, USA i Kanada, Europa, Indie, Azja Południowo-Wschodnia, Szwajcaria i reszta świata.

W ciągu dwóch tygodni uczestnicy będą pochylać się nad dziewięcioma problemami - oraz ulepszali je niezliczoną ilość razy aż do zakończenia konkursu i wyłonienia Global Coding Championa. Wśród nagród odnajdą MacBooka Pro, iPhone’a, iPada Pro oraz wiele innych, a dla 100. najlepszych programistów organizatorzy gwarantują dodatkowe nagrody.

Po zakończeniu wydarzenia tabele liderów zostaną zablokowane i wkrótce zostanie ogłoszony mistrz globalnego kodowania. Konkurs został w całości zaprojektowany, zbudowany i prowadzony przez Credit Suisse TAs. Poza wygraną w postaci gadżetów, osoby wykazujące się szczególnymi umiejętnościami mogą liczyć na możliwość dołączenia do Credit Suisse na Staż lub absolwencki program Technical Analyst.

Informacje o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: credit-suisse.com/pwp/hr/en/codingchallenge

Źródło i grafika w artykule: Credit Suisse (Poland) Sp. z o.o.