Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Konkurs Project Master 2018 rozstrzygnięty

Konkurs Project Master 2018 rozstrzygnięty

Absolwent Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania PW został zwycięzcą konkursu na najlepszą pracę podyplomową Project Master 2018. Kapituła konkursu przyznała Krzysztofowi Baranowskiemu I nagrodę w konkursie na najlepszą pracę dyplomową z zakresu zarządzania projektami.

Praca powstała na zakończenie drugiej edycji studiów podyplomowych „Akademia Zarządzania IT w Administracji Publicznej” prowadzonych przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Realizacja projektu SISP-2 (System Informacyjny Statystyki Publicznej - 2) jako element składowy programu „Społeczeństwo informacyjne - budowa elektronicznej administracji, została obroniona w czerwcu 2018, a jej promotorem jest dr inż. Olga Sobolewska. Nagrodzony autor jest pracownikiem Centrum Informatyki Statystycznej GUS.

W kategorii najlepsza praca licencjacka zwyciężył Mateusz Szymborski z Politechniki Warszawskiej. Zwycięska praca została zatytułowana „Wspomaganie planowania i harmonogramowania projektów narzędziami ICT w przedsiębiorstwach projektowych”, a powstała pod kierunkiem dr. hab. inż. Eryka Głodzińskiego. Jednocześnie kapituła konkursu wyróżniła dwie prace licencjackie z Politechniki Warszawskiej, których promotorem został dr hab. inż. Eryk Głodziński.

Project Master jest ogólnopolskim konkursem na najlepsze prace w kategoriach: licencjacka, magisterska, doktorska i podyplomowa w dziedzinie zarządzania projektami. Organizatorem konkursu jest stowarzyszenie IPMA Polska (International Project Management Association chapter Poland). Tegoroczna edycja uzyskała patronaty licznych instytucji, w tym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Urzędu Komunikacji Elektronicznej i Krajowego Punktu Kontrolnego Programów Badawczych UE.

Konkurs organizowany jest od 2002 roku i ma na celu szerzenie idei zarządzania projektami, a także wyłanianie oraz nagradzanie osób posiadających bogatą wiedzę w tej dziedzinie.

Informacje o wydarzeniu dostępne są TUTAJ>>

Źródło: Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej, Project Master 2018

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam

Edward Stachura

Nauka w oparach absurdu

Dni wolne od pracy w PW

19:00 - 24 Cze 06:00

Cze

Uroczystości promocji doktorskich i habilitacyjnych

Cze

Granty ERC - jak odnieść sukces?

Lip

Międzynarodowy Turniej Młodych Fizyków

08:00 - 12 Lip 18:00

Lip