Mikołajki Politechniki Warszawskiej

Grafika zapraszająca na Mikołajki Politechniki Warszawskiej

Mikołajki rozpoczną się o godz. 12.00

To będzie dzień pełen świątecznych wrażeń. Zapraszamy na mikołajkową imprezę dla dzieci pracowników PW. Widzimy się 3 grudnia 2022 r. w Dużej Auli Gmachu Głównego, a potem w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych. 

Program wydarzenia:

  • godz. 12.00-15.00, Gmach Główny, Duża Aula

W planach są warsztaty i zabawy dla dzieci i całych rodzin, m.in. tworzenie świątecznych dekoracji i stylizacji, kalambury, pakowanie prezentów, konkursy, tańce. Ok. godz. 13.00 pojawi się Święty Mikołaj. Z uczestnikami imprezy bawić się będą także Pani Mikołajowa, Renifery i Śnieżynki. Na dzieci będą czekać poczęstunek i upominki. Między godz. 13.30 a 14.30 zapraszamy na warsztat dla rodziców "Pozytywna Dyscyplina", który poprowadzi Joanna Goc-Matyskiel – trener kompetencji miękkich, krytycznego myślenia oraz certyfikowany edukator pozytywnej dyscypliny wczesnego dzieciństwa. Warsztat odbędzie się w Gmachu Głównym w sali 206 i zostanie przygotowany przez Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia & Politechnika Warszawska.

  • godz. 15.00 i godz. 16.30 (dwa seanse), Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych, sala RW

Przedstawienie "Kopciuszek" zaprezentuje Teatr Politechniki Warszawskiej. Wstęp na spektakle jest biletowany, wejściówki można było odbierać w Dziale Socjalnym PW, aktualnie wszystkie zostały wydane.

Mikołajki organizują Biuro Komunikacji i Promocji oraz Dział Socjalny.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku

Regulamin Mikołajek PW 2022 (pdf, 279,40 kB)