PW będzie współpracowała ze Stowarzyszeniem Polsko-Kanadyjskich Firm i Profesjonalistów

Stowarzyszenie Polsko-Kanadyjskich Firm i Profesjonalistów w Windsor oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Politechniki Warszawskiej podpisały 30 lipca 2019 r. porozumienie o współpracy.

Umowę podpisali: Jerry Barycki - Prezydent Stowarzyszenia Polsko-Kanadyjskich Firm i Profesjonalistów w Windsor oraz prof. Andrzej Jakubiak - Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Politechniki Warszawskiej. W spotkaniu uczestniczył również prof. Janusz Walo, Prorektor ds. Studenckich PW.

Podpisane porozumienie dotyczy podejmowania i rozwijania współpracy, której celem jest działalność na rzecz Politechniki Warszawskiej, jej kadry akademickiej i studentów oraz absolwentów, jak również Stowarzyszenia Polsko-Kanadyjskich Firm i Profesjonalistów w Windsor, a także wzajemna promocja. Umowa zakłada realizację projektów opartych na współdziałaniu obu stowarzyszeń.

Stowarzyszenie Polsko-Kanadyjskich Firm i Profesjonalistów w Windsor (Polish-Canadian Business and Professional Association of Windsor) skupia specjalistów i ludzi biznesu. Zostało założone w 1996 r. w Windsor w celu wspierania i promowania współpracy biznesowej między Polską a Kanadą, a także działań edukacyjnych, charytatywnych i kulturalnych wśród społeczności polsko-kanadyjskiej.

Zdjęcia: Biuletyn PW