25 under 25

Grafika konkursu

Lista i sylwetki 25 finalistów zostaną opublikowane w magazynie Forbes.

Ruszyła piąta edycja konkursu 25 under 25 McKinsey & Company oraz Magazynu Forbes. W jej ramach co roku wyróżnianych jest 25 osób przed 25 rokiem życia. Aplikować oraz nominować kandydatów można do 15 stycznia 2023 r. 

W ubiegłych edycjach finalistami zostali absolwenci i studenci Politechniki Warszawskiej: Ewelina Zaremba (lotnictwo i kosmonautyka), Adam Galant (informatyka), Julia Kosińska (inżynieria materiałowa).

Konkurs przeznaczony jest dla nieprzeciętnych osób poniżej 25 roku życia, które w przyszłości mają szansę wpłynąć na rozwój polskiej gospodarki i społeczeństwa: przedsiębiorców, startupowców, aktywistów społecznych, działaczy na rzecz klimatu, naukowców i twórców nowych technologii.

W tym roku kandydaci rywalizować będą w pięciu kategoriach: „Biznes”, „Działalność społeczna i zrównoważony rozwój”, „Nauka”, „Nowe technologie” i „Pozytywny wpływ”. Lista i sylwetki 25 finalistów zostaną opublikowane na łamach wydania magazynu Forbes. Dodatkowo pięciu laureatów otrzyma stypendium w wysokości 10 tysięcy złotych oraz wsparcie wyjątkowego mentora przez rok od zakończenia konkursu.

Udział w konkursie to szansa na zbudowanie sieci kontaktów oraz dalszy rozwój i realizację własnych inicjatyw. 

Aby nominować kandydatów należy wypełnić krótki formularz pod linkiem, podając imię i nazwisko oraz adres e-mail nominowanego: web.cvent.com/event/6f9efdb2-87e8-411a-b551-29954de5a1b9/summary

Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ>>