Konkurs Lider Bezpieczeństwa Państwa - 2020

Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń w kolejnej VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu pod nazwą „Lider Bezpieczeństwa Państwa - 2020”. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca 2020 r. 

Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych z siedzibą w Bydgoszczy. W trakcie VIII edycji konkursu zostaną wyłonione i nagrodzone w kategorii „Produkt” nowatorskie, innowacyjne wyroby, projekty oraz usługi wysokiej jakości, projekty, jak również usługi, zgłoszone do oceny przez firmy, uczelnie i instytucje, zarejestrowane na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Zgłaszane projekty, produkty oraz usługi spełniać winny w pierwszej kolejności kryteria możliwych zastosowań w obszarze szeroko pojmowanego potencjału obronnego i bezpieczeństwa zbiorowego państwa.

W konkursie nagrodzone również zostaną firmy, uczelnie oraz instytucje - w kategorii "Innowacyjna firma" - prowadzące ciągłą pracę w zakresie udoskonalania i wdrażania w procesach produkcyjnych, innowacyjnych technologii i nowoczesnych metod zarządzania.

Konkurs składa się z następujących etapów:

  • I etap: przyjmowanie zgłoszeń - od 10.12.2019 r. do dnia 31.03.2020 r.
  • II etap: merytoryczna ocena i weryfikacja nadesłanych zgłoszeń - na bieżąco,
  • do dnia 10.04.2020 r.
  • III etap: powiadamianie uczestników konkursu o zakwalifikowaniu lub nie,
  • zgłoszonych produktów i firm do nagród oraz przesłanie pisemnych Nominacji do
  • odbioru nagrody - na bieżąco, do dnia 15.04.2020 r.
  • IV etap: Uroczysta Gala wręczenia nagród - w dniu 22.05.2020 r.

Innowacją VIII edycji, jest możliwość zaproszenia na uroczystą galę przedstawicieli zagranicznych partnerów biznesowych. 
Więcej informacji o konkursie dostępnych jest TUTAJ>>

Źródło: Biuro Bezpieczeństwa Narodowego