Zaproszenia

Spotkanie: Machine Learning and Logic: Fast and Slow Thinking

Centrum Studiów Zaawansowanych oraz Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej zapraszają na spotkanie z profesorem Moshe Y. Vardi’m z Rice Iniversity w USA. 

Święta na Politechnice Warszawskiej - zapraszamy

1 grudnia o godz. 14.00 rozpoczynamy uroczysty okres świąteczny na PW. Wyjątkowi studenci naszej uczelni otrzymają Stypendium pod Choinkę a Gmach Główny rozświetli się świąteczną iluminacją. 

Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej SiMR PW

Grafika Targów Pracy Inżynierii Mechanicznej

16 listopada Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej zaprasza na Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej.

Złota Księga Absolwentów PW 2022

Zdjęcie przedstawia statuetki Złotej Księgi Absolwentów PW

W ramach Dnia Politechniki Warszawskiej zapraszamy do udziału w gali Złotej Księgi Absolwentów Politechniki Warszawskiej 2022. Tradycyjnie, raz do roku, Dyplomy i Statuetki Złotej Księgi otrzymują absolwenci Politechniki Warszawskiej za wybitne osiągnięcia zawodowe i społeczne.

Dzień Politechniki Warszawskiej 2022

Zdjęcie Gmachu Głównego PW

15 listopada 2022 r. świętowaliśmy Dzień Politechniki Warszawskiej. Z tej okazji odbyło się uroczyste Posiedzenie Senatu, spacer po uczelni z przewodnikiem oraz złożenie kwiatów pod pamiątkowymi tablicami. Wieczorem, tradycyjnie społeczność PW spotkała się na Gali Złotej Księgi honorującej wybitnych absolwentów uczelni. 

Jubileusz 60-lecia Wydziału MEiL PW

Zdjęcie szybowca

15 października 2022 r, na terenie kampusu Politechniki Warszawskiej, odbędą się uroczystości związane z 60-leciem utworzenia Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. 

Zapraszamy na MiNI Akademię Matematyki

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej zaprasza na nowe zajęcia w ramach MiNI Akademii Matematyki. Już na 15 października zaplanowano pierwszy wykład pt. Paradoksy kryptografii.

TRIZ Future - wykład otwarty

Logo konferencji TRIZ

Wydział Elektroniki i Technologii Informacyjnych zaprasza na konferencję TRIZ Future 2022, która odbędzie się w dniach 27-29 września br. 

VI Dzień Popularyzacji Matematyki

Plakat VI Dnia Popularyzacji Matematyki

15 września br. zapraszamy uczniów szkół średnich oraz starszych klas szkół podstawowych, nauczycieli oraz pasjonatów matematyki na Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Podczas VI Dnia Popularyzacji Matematyki będzie można przekonać się jak bardzo jest ona użyteczna i fascynująca. 

Koncert: Brzmienie słów. Koncert o miłości

Politechnika Warszawska i Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim, oddział Muzeum Narodowego w Warszawie zapraszają na koncert Kameralnego Chóru Politechniki Warszawskiej, który odbędzie się w pałacu Bielińskich w sali balowej.

Sympozjum im. Bolesława Krzysztofika: AQUA 2022

Grafika sympozjum dotyczącego problemów inżynierii środowiska

Koło Naukowe Inżynierii Środowiska wraz z Zakładem Inżynierii Sanitarnej i Ochrony Środowiska z Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii PW Filii w Płocku zaprasza do udziału w XXXIX Międzynarodowym Sympozjum im. Bolesława Krzysztofika: AQUA 2022. 

Dzień Dziecka na SiMR PW

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Dziecka.

Cykl seminariów: Społeczna odpowiedzialność nauki

Plakat cyklu seminariów Społeczna Odpowiedzialność Nauki

Zapraszamy na cykl seminariów organizowanych przez CZIiTT PW: Społeczna odpowiedzialność nauki - jak rozwiązywać problemy społeczne Warszawy i Mazowsza?”. 

Konferencja Mentoringowa

25 maja br. zapraszamy do udziału w międzypokoleniowym spotkaniu studentów i absolwentów z przedstawicielami świata kultury, biznesu i nauki. Konferencja przybliży wartość relacji mentoringowej oraz umożliwi dyskusję nad kierunkami jej rozwoju. Wydarzenie będzie transmitowane on-line.

Sympozjum naukowe: Mieczysław Wolfke 1922-2022

27 maja br. zachęcamy do udziału w naukowym sympozjum przygotowanym w ramach obchodów Roku Mieczysława Wolfkego. Na wysłuchanie historii o wyjątkowych osiągnięciach naukowca oraz ich wpływie na dzisiejsze prace badawcze zapraszamy do audytorium Fizyki PW.

Światowy Dzień Inżyniera 2022

Światowy Dzień Inżyniera to obchodzone 4 marca święto twórców techniki, którzy zmieniają oblicze świata i decydują o postępie technologicznym. Tegoroczne wydarzenie odbędzie siępod hasłem „Zbudujmy lepszą inżynierię przyszłości”.

Zaproszenie na seminarium Naukowcy PW kontra COVID-19

Jakie są rezultaty badań finansowanych w ramach konkursu IDUB against COVID-19? O swoich projektach naukowcy z PW opowiedzą 7 marca 2022 r., w godz. 14.00-16.30. Uczelniane seminarium odbędzie się online na platformie MS Teams.

Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji

Studenci kierunków geodezyjnych z najlepszych polskich uczelni spotkają się w dniach 28-29 kwietnia 2022 r. podczas Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Geodezji. Gospodarzem wydarzenia jest Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii PW „GEOIDA”.

XV Bieg o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej

Zachęcamy do udziału w XV Biegu o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej. Zawody, organizowane przez Samorząd Studentów PW, odbędą się 27 listopada 2021 r. na terenie Stadionu Syrenka oraz Pola Mokotowskiego. Start zaplanowano o godz. 10.00.