Biuletyn PW / Konkursy / Konkurs „Start-upy dla utrzymania ruchu i remontów”

Konkurs „Start-upy dla utrzymania ruchu i remontów”

Konkurs „Start-upy dla utrzymania ruchu i remontów”, organizowany jest przez BMP, wydawcę magazynu branżowego Chemia Przemysłowa i portalu kierunekCHEMIA.pl. Zgłoszenia przesyłać można do 30 kwietnia 2018 roku.

Konkurs „Start-upy dla utrzymania ruchu i remontów” przeznaczony jest zarówno dla osób posiadających pomysł na start-up, jak i dla przedsiębiorców już istniejących na rynku. Najważniejsze, aby innowacyjne rozwiązanie dotyczyło rozwiązań dla branży chemicznej i rafineryjnej w zakresie mechaniki, automatyki, antykorozji, diagnostyki, elektryki, budownictwa, systemów informatycznych, systemów sterowania i systemów zarządczych.

W celu wzięcia udziału w konkursie należy zarejestrować swoje uczestnictwo za pomocą formularza konkursowego, który należy wysłać do 30 kwietnia 2018 r. na adres chemia@e-bmp.pl. Poza formularzem dla zobrazowania start-upu można również przesłać jego np. zdjęcie, rysunek, schemat działania czy zdjęcie prototypu.

Finaliści konkursu, przedstawiciele pięciu start-upów, wybranych przez Kapitułę Konkursu, przed finałem zobowiązani są do przesłania:

  • do 31 maja 2018 r. krótkich prezentacji swoich pomysłów w jednym z trzech formatów: ppt, pptx, lub pdf;
  • zgłoszenia do 28 maja 2018 r. dwóch osób (imię i nazwisko, nazwa firmy) reprezentujących na konferencji dany start-up, które będą miały okazję wystawić swoje stoisko. 

Kapituła Konkursu, złożona z przedstawicieli przemysłu chemicznego i rafineryjnego w Polsce, oceniać będzie zgłoszenia wg następujących kryteriów:

  • innowacyjność pomysłu,
  • możliwość realizacji, 
  • zawartość merytoryczna,
  • wdrożenie pomysłu w przemyśle chemicznym, rafineryjnym.

ETAPY KONKURSU I NAGRODY:  

  • Przyjmowanie i ocena zgłoszeń przez Kapitułę Konkursu oraz wybór 5 start-upów, które zostaną zaproszone do finału podczas XI Konferencji Naukowo-Technicznej „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym”.
  • Finał Konkursu - wystawienie swoich stoisk podczas XI Konferencji Naukowo-Technicznej „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym” w dniach 4-6 czerwca br. w Hotelu Mercure Gdynia Centrum. Najlepszy start-up - wybrany podczas konferencji - wystąpi z dziesięciominutową prezentacją na jej forum 6 czerwca 2018 r. Ponadto dla Laureata konkursu przewidujemy możliwość zamieszczenia artykułu w magazynie Chemia Przemysłowa i na portalu www.kierunekchemia.pl. 

Więcej informacji o konkursie oraz konferencji można znaleźć na stronie www.kierunekchemia.pl. Zgłoszenie wyślij na adres e-mail: chemia@e-bmp.pl.

Startupy dla UR i remontów - formularz konkursowy

Regulamin konkursu Start-upy dla utrzymania ruchu i remontów

Źródło: BMP
Grafika: www.kierunekchemia.pl

CYTAT TYGODNIA

"

 

Milczenie - przyjaciel, który nigdy nie zdradza

Konfucjusz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW

Logo Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego