Konkurs na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2021

Do 20 stycznia 2021 r. można zgłaszać kandydatów do konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce, organizowanego przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”.  

To już XI edycja konkursu, w którym Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” nagradza najlepszych zagranicznych studentów zdobywających wykształcenie na polskich uczelniach. Poszukuje - jak co roku - ludzi ambitnych, dobrych studentów, ale przede wszystkim aktywnych, zaangażowanych, budujących mosty między kulturami. I co roku, dzięki współpracy z uczelniami, znajdujemy wielu znakomitych kandydatów.

Warunkiem udziału w konkursie jest aktywność w lokalnym środowisku studenckim - kulturalna, społeczna, ekologiczna, sportowa oraz dobre wyniki w nauce czy też udział w ciekawych projektach badawczych.

Kandydatów zgłaszać mogą ich profesorowie, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy zagranicznej, samorządy studenckie, a także koleżanki i koledzy - wypełniając ankietę konkursową.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu Interstudent 2021 nastąpi w lutym br. podczas konferencji „Studenci zagraniczni w Polsce 2021”, której gospodarzem będzie Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są TUTAJ>>

Powiązany materiał:
Student PW z nagrodą specjalną w konkursie Interstudent 2020

Źródło: Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”