Konkurs o Nagrody Naukowe Wydziału IV Nauk Technicznych PAN

Trwa konkurs o Nagrody Naukowe Wydziału IV Nauk Technicznych Państwowej Akademii Nauk. Wnioski można zgłaszać do 31 maja 2020 r.

Nagrody naukowe Wydziału IV Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk przyznawane są za wyróżniającą się opublikowaną twórczą pracę naukową (lub cykl prac) z dziedziny nauk technicznych reprezentowanych przez Wydział IV Nauk Technicznych PAN.

Nagrody przyznawane są badaczom polskim lub cudzoziemcom zatrudnionym w okresie ostatnich czterech lat w Polsce, którzy w roku opublikowania pracy lub ostatniej z cyklu zgłoszonych prac nie posiadali tytułu naukowego, nie byli dotychczas wyróżnieni Nagrodą i nie przekroczyli 40. roku życia.

Prace muszą być opublikowane nie dawniej niż w ciągu ostatnich czterech lat kalendarzowych, nie wliczając w to roku przyznawania Nagrody.

Z wnioskami o przyznanie Nagrody mogą występować członkowie Polskiej Akademii Nauk oraz członkowie komitetów naukowych i problemowych afiliowanych przy Wydziale. Osoba lub instytucja wnioskująca może zgłosić tylko jednego kandydata.

Wymagane dokumenty należy przesyłać wyłącznie w wersji elektronicznej na adres e-mail: wydzial_4@pan.pl.

Więcej informacji o konkursie, regulamin i wniosek dostępne są TUTAJ>>

Źródło: PAN