„Seeds For The Future” dla przyszłych liderów

Rozpoczęła się ósma polska edycja programu „Seeds For The Future” skierowanego do najzdolniejszych studentek i studentów. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 listopada br. Laureaci i laureatki wezmą udział w szerokim cyklu szkoleń oraz warsztatów. 

„Seeds for the Future” to konkurs o zasięgu międzynarodowym, który organizowany jest przez firmę Huawei od 2008 r. Jego podstawowym zadaniem jest wyłonienie najbardziej utalentowanych spośród studentów uczelni wyższych i zapewnienie im wysokiej klasy szkolenia z zakresu najnowszych technologii. W Polsce konkurs odbywa się od 2014 r.  Co roku najlepsi studenci z Polski wraz z laureatami konkursu z innych krajów świata mają unikalną szansę wziąć udział w warsztatach technologicznych.

Podczas tegorocznej edycji programu studenci będą mieli możliwość nawiązania kontaktów naukowo-biznesowych z najzdolniejszymi rówieśnikami i autorytetami z całego świata. Nie zabraknie także dyskusji na tematy dotyczące cyberbezpieczeństwa, cyfrowego handlu, wizualizacji 3D, a nawet przemysłu kosmicznego.

W celu aplikowania do projektu należy przygotować CV, wykaz ocen i ewentualnych osiągnieć naukowych, list motywacyjny w formie pisemnej i/lub trzyminutowy film, przedstawiający kandydatkę lub kandydata. 

Udział w programie mogą wziąć studentki i studenci kierunków związanych z ICT, inżynierią, technologiami, matematyką oraz innych, jeśli interesują się technologiami i ich wpływem na rozwój świata oraz przemiany społeczne. 

Szczegóły dotyczące programu dostępne są na stronie seedsforthefuture.pl

Grafika: HUAWEI Polska