Biuletyn PW / Konkursy / Wygraj staż w Centrum Innowacji Goodyeara

Wygraj staż w Centrum Innowacji Goodyeara

Goodyear oraz ThinkYoung zapraszają do udziału w nowej inicjatywie pt. ThinkGoodMobility Challenge. W ramach wyzwania organizatorzy zachęcają studentów do podzielenia się pomysłami i rozwiązaniami w zakresie mobilności przyszłości.

Konkurs nawiązuje do ankiety „ThinkGoodMobility”, w której studentów nauk ścisłych, technologii, inżynierii, matematyki oraz wzornictwa poproszono o wskazanie najważniejszych wyzwań, które będą stały przed branżą motoryzacyjną w najbliższej dekadzie.

Wyzwaniem najczęściej wymienianym przez młodych ludzi w całej Europie jest stworzenie zrównoważonego rozwiązania transportowego, ze szczególnym uwzględnieniem technologii przyjaznych środowisku. Na drugim miejscu w tym zestawieniu wymieniane było zapewnienie przystępnych cenowo pojazdów, które będą nadążały za najnowszymi technologiami.

Do konkursu kwalifikują się zgłoszenia studentów z UE, przesłane do 15 grudnia 2015 roku. Zostaną one ocenione przez niezależne jury, składające się z ekspertów w dziedzinie motoryzacji, przedstawicieli branży, świata nauki i mediów.

Spośród uczestników konkursu Goodyear będzie również starał się wyłonić osobę, która przedstawi propozycję świadczącą o głębokim zrozumieniu problematyki i wyjątkowym punkcie widzenia na przyszłość motoryzacji. Taki student może otrzymać nagrodę specjalną - półroczny staż w Centrum Innowacji Goodyeara w Luksemburgu.

ThinkGoodMobility Challenge_Ogólne zasady konkursu

 

 

 

 Źródło: Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o.

CYTAT TYGODNIA

"

 

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam

 

 

Edward Stachura

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW