Dołącz do The Engineers Band

Zdjęcie przestawia występujący zespół

Spotkania rekrutacyjne odbędą się w październiku/fot. The Engineers Band

Orkiestra Rozrywkowa Politechniki Warszawskiej The Engineers Band ogłasza nabór do zespołu. Poszukiwani są instrumentaliści obsady symfonicznej oraz członkowie sekcji rytmicznej.  

Inżyniersi to orkiestra z imponującym dorobkiem artystycznym, składająca się głównie ze studentów Politechniki Warszawskiej. Członkowie zespołu kreują własne programy artystyczne i wykonują autorskie aranżacje o charakterze tanecznym i rozrywkowym zdobywając szerokie uznanie i serca fanów. W ich repertuarze znajdziemy utwory klasyczne, wykonywane na licznych festiwalach oraz spektakle aktorsko-muzyczne. 

Grafika The Engineers Band

Z orkiestrą występowali tacy artyści, jak Halina Mlynkowa, Janusz Szrom, Grzegorz Hyży, Hanna Banaszak, Mirosław Czyżykiewicz, Ania Rusowicz, Michał Milowicz, Beata Wyrąbkiewicz, Dorota Osińska, Vadim Brodski i wielu innych. Sukcesy orkiestra osiągnęła pod batutą maestro Dariusza Łapińskiego, kompozytora, dyrygenta, absolwenta Akademii Muzycznej w Warszawie, który prowadzi zespół od początku jego istnienia.

Jeśli jesteś muzykiem i grasz na instrumencie zapraszamy do udziału w październikowych spotkaniach rekrutacyjnych o godz. 19.00 w sali Orkiestry DS „Babilon” przy ul. Kopińskiej 12/16 w Warszawie. Przesłuchania zaplanowano na 13, 25 oraz 27 października br. Przed przyjściem należy zgłosić organizatorom zamiar swojego uczestnictwa. 

Szczegółowe informacje o naborze dostępne są TUTAJ>> 

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej orkiestra.pw.edu.pl