Biuletyn PW / Kultura i Tradycja / Wielkie święto rysowania w Muzeum Warszawy

Wielkie święto rysowania w Muzeum Warszawy

1 czerwca br. Muzeum Warszawy i Politechnika Warszawska zapraszają na wielkie święto rysowania. „Warszawa rysuje” to wykłady, unikalne spotkania wokół obiektów ze zbiorów muzeum, artystyczne warsztaty prowadzone przez pracowników Wydziału Architektury PW, pokaz prac oraz projekcja filmu.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, bez względu na wiek i zdolności, do chwytania za ołówek i szkicowania z dziecięcą radością i beztroską. Przez cały dzień w siedzibie głównej Muzeum Warszawy i na Rynku Starego Miasta będzie można skorzystać z materiałów rysunkowych oraz tworzyć własne dzieła.

Uwielbiasz rysować? Myślisz o studiach na ASP lub na wydziale architektury? A może rysowanie to po prostu twoja pasja, którą skrzętnie chowasz w przysłowiowej szufladzie? Przynieś swoje prace do muzeum. Skorzystaj z profesjonalnej korekty, porozmawiaj z rysownikami, malarzami, architektami, pracownikami Politechniki Warszawskiej. Weź udział w warsztatach i rysuj pod okiem specjalistów - zachęcają organizatorzy.

Na wszystkie wydarzenia bilety oraz bezpłatne wejściówki można pobrać na miejscu w kasach Muzeum Warszawy oraz na bilety.muzeumwarszawy.pl

Do wszystkich warsztatów zapewnione są podstawowe materiały: kartki, podkładki, ołówki, kredki.

Informacje o wydarzeniu oraz harmonogram dostępne są na stronie internetowej Muzeum Warszawy

Źródło i plakat: Muzeum Warszawy

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam