Biuletyn PW / Kultura i Tradycja / Wystawa najciekawszych dyplomów na Wydziale Architektury

Wystawa najciekawszych dyplomów na Wydziale Architektury

Do 12 kwietnia 2019 r. Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej zaprasza na wystawę najciekawszych dyplomów.

Wystawa w sali im. prof. Stefana Bryły prezentuje 59 najciekawszych dyplomów obronionych na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej - 14 prac inżynierskich oraz 45 magisterskich. To doskonała szansa, żeby zapoznać się twórczością studentów i absolwentów. Prezentowane prace wyróżniają się nie tylko doskonałą grafiką i estetyką, ale także wychodzą naprzeciw realnym potrzebom człowieka i społeczności.

Podczas wernisażu wystawy została wręczona Nagroda Dziekana Wydziału Architektury PW im. Haliny Krzemiński za najlepszy dyplom inżynierski. Zaprezentowano również najnowszy katalog najciekawszych dyplomów - publikację Wydziału Architektury, która prezentuje prace wybrane do wystawy.

Źródło: Wydział Architektury PW

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam

Edward Stachura