Gramy razem z WOŚP!

Politechnika Warszawska włącza się w 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego tematem przewodnim jest okulistyka dziecięca.

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej prowadzi akcję „Jesteś gość, wspomóż WOŚP”. Do 30 stycznia na profilu NZS na Facebooku można wziąć udział w wirtualnych licytacjach. Fantami są m.in. gadżety z limitowanej kolekcji PW: torby, bidony, czapki i kultowe skarpetki.

Jednocześnie studenci z NZS PW prowadzą zbiórkę do wirtualnej puszki

E-skarbonkę założyli również pasjonaci pojazdów elektrycznych i autonomicznych - Koło Naukowe ADek. Datki do ich wirtualnej puszki można wrzucać TUTAJ>>

Dumnie pomaga nasz Wydział Fizyki, ich zbiórkę można znaleźć pod tym adresem.

Włączyliśmy się także w działania sztabu przy XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie, szkoły pod patronatem PW. Na aukcjach Allegro darczyńcy mają szansę wylicytować unikatowe filiżanki:

Zwycięzcy licytacji w zestawie ze swoimi filiżankami otrzymają Miód Rektorski zebrany w pasiece PW.

Ciekawą propozycję przygotował zespół studentów i pracowników filii PW w Płocku. Na Allegro można wylicytować stworzony przez nich drewniany domek ogrodowy. Licytacja dostępna jest TUTAJ>>

Z kolei prof. Przemysław Biecek, prodziekan ds. rozwoju Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych, wystawił na aukcję książkę Explanatory Model Analysis - to licytacja wprost stworzona dla inżynierów!

Gorąco zachęcamy do włączenia się w inżynierskie zbiórki i licytacje.