AZS Politechnika Warszawska zagra z Fenerbahçe

Stołeczni siatkarze podejmą w rozgrywkach Challenge Cup turecką drużynę Fenerbahçe Grundig Stambuł. Mecz zostanie rozegrany 5 listopada w hali Torwaru.

W zespole Fenerbahçe grają takie gwiazdy jak Ivan Miljković (Serb uznawany jest za jednego z najlepszych atakujących na świecie), słynący ze swojej skoczności Kubańczyk Leonel Marshall, czy reprezentant Brazylii Felipe Fonteles. Trenerem tureckiego zespołu jest dobrze znany w Polsce Daniel Castellani.

- Dla nas mecz z tak doskonałą drużyną to niesamowita frajda. Nie będziemy faworytami, co pozwoli nam zagrać na luzie. Będziemy się dobrze bawić i może pokusimy się nie o niespodziankę, a o sensację? – powiedział Jakub Bednaruk, trener AZS Politechniki Warszawskiej.

Optymizmu nie kryją również zawodnicy stołecznego zespołu. - Na początek przygody z Challenge Cup trafiliśmy na bardzo mocną drużynę, nie mamy więc nic do stracenia – stwierdził Maciej Pawliński, kapitan Inżynierów.

Mecz AZS Politechniki Warszawskiej z Fenerbahçe Grundig Stambuł zostanie rozegrany 5 listopada w hali Torwaru. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Bilety na spotkanie można nabyć za pośrednictwem strony www.azspw.pl oraz w Punkcie Sprzedaży Biletów przy ul. Waryńskiego 12a.