Adrian Kopytowski ponownie przewodniczącym Rady Doktorantów PW

28 stycznia 2021 r. Adrian Kopytowski z Wydziału Inżynierii Produkcji został przewodniczącym Rady Doktorantów Politechniki Warszawskiej w kadencji 2021. Funkcję tę będzie sprawował drugi rok z rzędu.

Zgodnie z przeprowadzonymi wyborami w skład zarządu Rady Doktorantów PW na kadencję 2021 weszli:

• Adrian Kopytowski z Wydziału Inżynierii Produkcji - przewodniczący;
  • Paulina Kruk-Fura z Wydziału Fizyki;
  • Mateusz Bartosiewicz z Wydział Elektrycznego;
  • Gabriela Komorowska z Wydziału Inżynierii Materiałowej;
  • Jacek Kostrzewa z Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.

Adrian Kopytowski, przewodniczący Rady Doktorantów PW

Rada Doktorantów reprezentuje ogół studentów studiów III stopnia i Szkół Doktorskich z Politechniki Warszawskiej. Jej głównym celem jest wspieranie, organizacja oraz realizacja wszelkich inicjatyw mających wprowadzać stałe pozytywne zmiany w sytuacji doktorantów, gwarantować poszanowanie ich praw, propagować działalność naukową i kulturalną doktorantów, reprezentować ich interesy wobec władz Uczelni oraz innych organizacji, organizować pomoc i współpracę koleżeńską, integrować środowisko doktoranckie.

Źródło: Rada Doktorantów PW, BPiI PW