„Certificate in Business for Engineers” - zainwestuj w rozwój kompetencji menadżerskich

Trwa nabór na semestralny program menedżerski „Certificate in Business for Engineers” przygotowany specjalnie dla studentów Politechniki Warszawskiej. Program jest realizowany ze środków UE w ramach programu NERW 2.

„Certificate in Business for Engineers” pozwoli na podniesienie kompetencji zarówno twardych jak i miękkich (językowych, komunikacyjnych, analitycznych oraz w zakresie przedsiębiorczości), które w dzisiejszej rzeczywistości biznesowej są niezbędne już na starcie aktywności zawodowej. Praktyczne warsztaty i projekt biznesowy ułatwią płynne przejście ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego i start-upowego. 

Program jest realizowany w ramach projektu „NERW 2 PW. Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Certificate in Business for Engineers to:

  • świadome zarządzanie  swoją karierą i umiejętne wykorzystywanie swoich kompetencji miękkich,
  • praktyczne doświadczenie zdobyte w trakcie warsztatów i zajęć projektowych,
  • networking - budowanie relacji i kontaktów w biznesie,
  • dyplom Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, lidera edukacji menedżerskiej w Polsce,
  • znajomość języka angielskiego, w szczególności w zakresie terminologii biznesowej i przełamania barier w swobodnej komunikacji w środowisku biznesowym. 

Program prowadzony jest w języku angielskim i skierowany jest do studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia na Politechnice Warszawskiej (w tym obcokrajowców), zainteresowanych rozwojem kompetencji menedżerskich, personalnych i społecznych.

Informacje o „Certificate in Business for Engineers” dostępne są TUTAJ>>

Źródło: Szkoła Biznesu PW
Zdjęcie w zajawce: Biuletyn PW