Challenger 2.0 - warsztaty design thinking i design services

Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji NextGenLab powołane przez Retail Institute zaprasza studentów, absolwentów i młodych pracowników naukowych na warsztaty online z zakresu design thinking i design services, będące częścią programu edukacyjnego Challenger 2.0. Zgłoszenia można przesyłać do 16 października 2020 r.

Warsztaty odbędą się w dniach 21 października - 20 listopada 2020 r. Uczestnicy poznają narzędzia tworzenia innowacyjnych produktów i usług, począwszy od opracowywania koncepcji po prototypowanie i testy/pilotaże.

Program Challenger 2.0 to również konkurs. Warsztaty zakończą się prezentacją wypracowanych koncepcji przed mentorami i kapitułą konkursową, która wybierze laureatów i wyróżnionych.

Celem programu Challenger 2.0 jest włączenie studentów i absolwentów uczelni wyższych, a także spółek technologicznych oraz organizacji eksperckich i NGO w proces tworzenia udoskonaleń produktów, usług, procesów, metod marketingowych, sprzedażowych i organizacyjnych, które mogłyby zostać wdrożone w centrach i sieciach handlowych w Polsce i Europie.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne są TUTAJ>>

Źródło: Retail Institute